MERCEDES BENZ 230 SL
Jadran Matić
MERCEDES BENZ 230 SL (1965.)

15.10.2020, 20:03

Odgoda okupljanja u "Veselom nepcu" !

Poštovani članovi,

pokušali smo ponovno organizirati okupljanje četvrtkom u "Veselom nepcu" ali s obzirom na novo nastalu ozbiljnu situaciju s Coronom to ipak nije bilo moguće.

No nije samo Corona koja nas sprečava da održavamo naše sastanke. Problem je što je sada radno vrijeme "novog Veselog nepca" samo do 18 sati.  Iz tog razloga smo predložili da naši sastanci započinju u 17 sati ali niti to nije bilo dobro rješenja. Stoga molimo sve članove da traže novi prostor po mogućnosti u blizini centra grada s odgovarajućim parkingom. To je važno kako bi svim članovima put do Kluba bio podjednak.

S obzirom na stanje s Coronom za sada predlažemo da se od sastanaka svi suzdrže tako dugo dak se situacija ne smiri i normalizira.

Zato šarafite, glancajte i budite strpljivi jer će Corona (nadamo se) ipak jednom prestati.

Čuvajte se !