ALFA ROMEO GTV
Vlado Gredeljević
ALFA ROMEO GTV (1978.)

24.07.2018, 16:25

Održan susret oldtimera u organizaciji Classic & Sport kluba Krapinske Toplice dana 21. srpnja.

Održan pozivni promotivni susret povijesnih-starodobnih vozila u Krapinskim Toplicama.

Na poziv Oldtimerskog kluba Classic &Sport club Krapinske Toplice odazvalo se dana 21. srpnja 2108. godine 38 vlasnika povijesnih-starodobnih vozila - 35 automobila i 3 motocikla, a pojavio se je i jedan moderni Ferrari. Susret je bio iskaz jedinstva kroz različitosti jer su sudionici bili iz klubova oba saveza i koji nisu ni u jednom od saveza: iz Oldtimerskog kluba Sisak, Zagreb, Međimurje, Starih kotača iz Strmca Samoborskog, Zlatnog kotača iz Zagreba i dr. Susret je održan u sklopu obilježavanja dana općine Krapinske toplice kao dio programa. Održane su utrke biciklista, trkača, nastupi mažoretkinja i još mnogo toga drugog. U 11:00 sati kolona vozila uputila se prema obližnjem Klanjcu-posjet galeriji Antuna Augustinčića. Potom je uslijedila vožnja kroz ubava zagorska sela i ručak u središnjem hotelu u Krapinskim toplicama. Popodne su sudionici iskoristili za kupanje u vodenom centru Aquae Vivae najvećem i najmodernijem kompleksu unutarnjih bazena u Hrvatskoj na preko 18.000 m².

Sudionici nisu plaćali pristupninu, a i poslijepodnevno kupanje također je bilo besplatno. Uspješno održan susret-primjer kako se gradi zajedništvo.

Tekst: HAVAP