27.01.2017, 10:00

Godišnja skupština Oldtimer kluba Zagreb 2017.

Godišnja skupština Oldtimer kluba Zagreb je održana u četvrtak 26.01.2017. godine s početkom u 19 sati
u restoranu "Veselo nepce" u Kranjčevićevoj ul. br. 4.

Na izbornoj skupštini je bilo prisutno 52 člana i nekoliko gostiju.

Ponovno su izabrani dosadašnji predsjednik Dr. Radovan Marjanović Kavanagh, dopredsjednik Marijan Vukasović, a za tajnika je izabran Željko Lončar dok će mu pomagati dosadašnji tajnik Drago Desančić.
U ostala tijela izabrani su većinom članovi koji su te funkcije i do sada obavljali.
Nakon izvješća o radu u proteklom razdoblju i podnesenom financijskom izvješću i izvješću Nadzornog odbora iznesen je plan rada za 2017. godinu.
Sva izvješća su jednoglasno prihvaćena.

Donesena je odluka da iznos članarina OTK Zagreb ostane nepromijenjena 150 kn. ali da svi novi članove i oni koji ne produže članstvo do 01. veljače 2017. godine plaćaju upisninu u iznosu od 250 kn.

Nakon završetka radnog dijela skupštine sudionicima je priređena večera.