09.05.2008, 15:45

Dana 7. svibnja 2008. godine je održana godišnja skupština Oldtimer kluba Zagreb. Na dan 13.04.1988. godine Oldtimer klub Zagreb se osamostalio i odvojio od Tehničkog muzeja u Zagrebu te je time ova godina jubilarna 20. godina samostalnog djelovanja OTK-Zagreb. Dnevni red skupštine je bio: 1) Otvaranje skupštine, prijedlog radnih tijela, pozdravna riječ, Prof. Ivan Špehar; Prijedlog radnog predsjedništva: D. Desančić, R. Marjanović Kavanagh, I. Špehar, M. Vukasović Zapisničar: S. Rak Ovjerovitelji: R. Klicper, Ž. Krističević 2) Izvješće o radu OTK-Zagreb u proteklom periodu; R. Marjanović Kavanagh. 3) Financijsko izvješće: S. Rak 4) Plan rada kluba u narednom razdoblju, Organizacija 23. rallya “Zagreb 08”; R. Marjanović Kavanagh, M. Vukasović 5) Izvješće iz HROS-a; R. Klicper. 6) Razno Poslije održane skupštine priređen je domjenak za članove i uzvanike.