26.09.2010, 21:00

12. Splitski oldtimer rally bio je odlično zamišljen, no loše vrijeme nažalost je pokvarilo mnoga predviđena događanja. Ipak ukupni dojam je dobra organizacija uz i previše odličnih obroka. Uz već dobro znanog narančastog veterana DODGE iz 1924. godine u vlasništvu g. Kukovića iz N. Gorice, po prvi puta se pojavio crveni BUICK sport roadster iz 1922. godine (koji zbog kiše nije sišao s prikolice), a kojeg je vlasnik g. Rudolf Adamko Iz Budimpešte. OTK Zagreb je bio zastupljen s 11 automobila što je predstavljalo najviše ekipa iz jednog kluba. Osvojeni su pehari za prvo mjesto u klasi D (G. Rak), treće mjesto u klasi F (D. Kovar), drugo mjesto u klasi G (L. Rako) te prvo i drugo mjesto u klasi T (Ž. Krističević i S. Rak). Zahvaljujemo se prijateljskom KKA Split na gostoljubivom prijamu i nadamo se boljem vremenu u idućoj godini.