Kalendar natjecanja

9. Oldtimer rally Zagreb - Bežanec

trasa Zagreb - Zaprešić - Kupljenovo - Veliko Trgovišće - Krapinske Toplice - Bežanec
opis: 9. Oldtimer rally Zagreb – Bežanec, organizirao je Oldtimer klub Zagreb i Automehanika-servisi d.d. 5. lipnja 1994. Prijavilo se 79 automobila i 87 motorkotača. Od starta ispred Automehanika - servisi d.d. u Ul. kralja Zvonimira 25 vozila su se kretala po jakoj kiši ali već iza Sljemena nakon Zaprešića vrijeme se proljepšalo. Vozila su nastavila vožnju kroz Kupljenovo, Veliko Trgovišće, da bi kod Krapinskih Toplica zasjalo sunce. Kod cilja ispred dvorca Bežanec nije više bilo niti tragova kiše. Najstarija vozila bila su RENAULT NN iz 1926. i novo obnovljeni FORD A Phaeton iz 1927. g. Ž.Skukana te motorkotač ALBA iz 1909. godine u vlasništvu g. Gašpara iz Slovenja Vasi.