08.06.2024, 18:46

AM OTK „Stari kotači“.........27. Croatia Classic Marathon

Dragi oldtimeraši, dragi kolege i prijatelji,
trasa i program za naš 27. Croatia Classic Marathon koji će se održati 15.-16.06.2024. su spremni, pozivamo Vas i očekujemo sa veseljem!
Program rally-a nalazi se u privitku ovog maila. Prijavnice možete pronaći na našoj web stranici: www.starikotaci.hr.

Moguće je jednodnevno sudjelovanje (samo subota ili samo nedjelja) ili dvodnevno sudjelovanje (subota + nedjelja).
U subotu se vozi prolog, a nedjelja je glavni dan rally-a i ujedno i natjecateljski dan rally-a.
Rally se boduje za Državno Prvenstvo HROS-a kao i za međunarodni Kup Koruške. Sudjelovanje u natjecanju nije obavezno te se rally može voziti i turistički bez sudjelovanja u natjecateljskom dijelu rally-a.
Pripremili smo atraktivnu i interesantnu trasu za uživanje u vožnji koja velikim dijelom ide kroz Sloveniju, te nekoliko lijepih mjesta na kojima ćemo se odmoriti i degustirati lokalne specijalitete. Očekujemo Vas rado i molimo za obavezne prijave što ranije, a najkasnije do ponedjeljka, 10.06.2024.. Za naknadne prijave molimo za telefonski upit, a prijave na sam dan rally-a neće biti moguće.
Ako trebate još dodatnih informacija u vezi rally-a rado nas kontaktirajte putem maila ili na broj 098/93 22 126 – predsjednica kluba Andrea Weber
Veselimo se Vašim prijavama i sudjelovanju !

AM OTK „Stari kotači“
Andrea Weber
Predsjednica
00385/98/93 22 126