02.02.2024, 09:44

Godišnja i Izborna skupština OTK Zagreb, 01.02.2024.

U Četvrtak 01.veljače u restoranu "Zagorka" održana je Godišnja i ujedno Izborna skupština OTK Zagreb s početkom u 18 sati.

Dnevni red Skupštine bio je slijedeći:

1.  Predsjednik otvara skupštinu i predlaže radno predsjedništvo. Usvajanje.

2.  Minuta šutnje u znak sjećanja na članove koji više nisu s  nama.

3.  Izbor verifikacijskog i ujedno izbornog povjerenstva (koje broji prisutne i ustanovljuje potreban         kvorum prema broju redovitih članova).

4.  Izvješće o radu  Kluba podnosi predsjednik. Usvajanje.

5.  Financijsko izvješće podnosi tajnik uz nadopunu i komentare dopredsjednika. Usvajanje.

6.  Izvješće predsjednika Nadzornog odbora o radu Kluba u 2023. godini. Usvajanje

7.  Tajnik zahvaljuje na radu svim dosadašnjim članovima Uprave i razrješava ih dužnosti.

8.  Prijedlozi kandidata za nove dužnosnike: Upravnog odbora, Nadzornog odbora, Stegovnog               povjerenstva, te kandidata za novog predsjednika i dopredsjednika.

9.  Glasanje za svakog kandidata pojedinačno podizanjem ruku.

10. Izborno povjerenstvo broji glasove i proglašava rezultat glasanja.

11. Plan rada Kluba za 2024. godinu izlaže novi predsjednik. Dosadašnji dopredsjednik izvještava o već učinjenim pripremnim radnjama u svezi 38. Oldtimer  rallya 2024. Usvajanje.

13. Zakuska

Nakon što je Skupštinu otvorio predsjednik dr. R. Marjanović Kavanagh, u nastavku se rad odvijao prema najavljenom Dnevnom redu. Nakon podnesenih izvješća predsjednika o radu Kluba, tajnika s financijskim izvješćem i Nadzornog odbora, tajnik se zahvalio na suradnji svim dosadašnjim članovima Uprave i razriješio ih dužnosti.

Nakon toga uslijedio je izbor novih članova Uprave. Po prijedlogu dosadašnjeg Upravnog odbora predloženi su članovi nove Uprave OTK Zagreb,  koji su podizanjem ruku jednoglasno izabrani.

Za novog predsjednika izabran je g. Dalibor Lebarović, a njegov zamjenik bit će g. Filip Buden.

U novi Upravni odbor izabrani su: R. Klicper, G. Povšić, V. Gredeljević, D. Hanzir-Ferek i I. Juroš.

Novi predsjednik je podnio plan rada za naredni period, a dosadašnji dopredsjednik je podnio izvješće o već učinjenim pripremnim radnjama u svezi 38. Oldtimer  rallya.

Skupštini je nazočilo 49 članova s pravom glasa od ukupno 93 redovnih članova.

Po završetku službenog dijela Skupštine za sve nazočne je pripremljena zakuska.

Čestitamo novo izabranim članovima Uprave OTK Zagreb i nadamo se da će  Klub uspjeti postići zacrtani plan rada i postiči bolje poslovne rezultate nego što je to bilo do sada.

Pogledajte slike u privitku i na poveznici: