WILLYS GPW Jeep
WILLYS GPW Jeep (1942.)

07.01.2023, 12:47

Godišnja skupština Oldtimer kluba Zagreb, 26. siječnja 2023. godine

Pozivamo sve članove Oldtimer kluba Zagreb na  Godišnju skupštinu, koja će se održati u četvrtak 26. siječnja 2023. godine u restoranu "Zagorka" u Zagorskoj ulici bb. s početkom u 18 sati.

Molimo članove da prije skupštine podmire klupsku članarinu jer samo tako imaju pravo sudjelovanja na skupštini.

GODIŠNJA  SKUPŠTINA Oldtimer kluba Zagreb,

Pivnica „Zagorka“, 26. siječnja 2023.

DNEVNI  RED

Prije početka Skupštine predsjednik Oldtimer kluba Zagreb moli prisutne da se minutom šutnje prisjete svih koji više nisu s nama.

1) Tajnik g. Lončar otvara Skupštinu i daje prijedlog za radno predsjedništvo: dr. R. Marjanović Kavanagh, dr. V. Brkanić, dr. J. Smolković.

2) Prijedlog za Verifikacijsko povjerenstvo: g. D. Kovar i g. D. Desančić.

3) Zapisničar: gđica Ana Martinac.

4) Ovjerovitelji zapisnika, prijedlog:  g. V. Gredeljević i g. M. Matečić.

5) Predsjednik podnosi izvješće o radu Kluba u protekloj godini. Obavijest o izletima, susretima, financiranju tiskanja Oldtajmerskog vjesnika, članarini i dr. Prihvaćanje izvješća o radu Kluba za 2022. godinu, dizanjem ruku.

6) Dopredsjednik izlaže plan rada kluba za narednu godinu. Izvješće o planiranom 37. zagrebačkom rallyu. Prijedlozi i diskusija. Prihvaćanje plana rada Kluba, dizanjem ruku

7) Tajnik podnosi financijsko izvješće za 2022. godinu.

Prihvaćanje financijskog izvješća za 2022, dizanjem ruku.

8) Izvješće nadzornog odbora na rad Kluba.

9) Obavijest tajnika;  Obaveza  javnog popisa članova; Slike svih vozila članova koja su u voznom stanju trebaju biti na www stranici Kluba. Obavijest o članarini prelaskom na Euro (20 E).

10) Tomislav Materni: Izvješće o organizaciji izleta na sajam u München i Stuttgart.

11) Prijedlozi za novo rukovodstvo Kluba, za izbore 2024. godine.

12) Razno

12) Zakuska.

U Zagrebu, siječanj 2023..