11.09.2023, 16:20

Osigurateljno društvo Sava osiguranje, d.d.

pripremilo je posebno osiguranje uz značajni popust

Uvjerite se i sami !

Prije odlaska na tehnički pregled nazovite gđu. Paulu Buljevac na:  099 7906 413  i zatražite informativni izračun za vaše starodobno vozilo i napomenite da ste član Oldtimer kluba Zagreb.

Ako bilo gdje drugdje dobijete bolju ponudu još se jednom javite u Sava osiguranje d.d. i dogovorite još povoljnije osiguranje.

Pripremite potvrdu Oldtimer kluba Zagreb, koju će vam izdati tajnik Kluba Željko Lončar. Najavite se pravodobno tajniku na  mob. 098 524 116 ili na e-mail:  zeloncar@globalnet.hr

U Sava osiguranju po istoj posebnoj ponudi članovi Oldtimer kluba Zagreb mogu ugovoriti i ostale osigurateljne proizvode, a za sve dodatne informacije i detalje o proizvodima i uslugama Osigurateljnog društva Sava nazovite prodajni ured u Zagrebu, Gradišćanska 30, na tel. broj 01 38 83 070 ili pošaljite e-mail s upitom na adresu:

zagreb.rc@sava-osiguranje.hr

Klikni na sliku !