14.06.2016, 21:30

PRIJAVNICA za 31 oldtimer rally Zagreb-Zagrebačko prigorje Prijavnicu za 31. Oldtimer Rally, Zagreb - Zagrebačko prigorje možete preuzeti klikom ovdje. Nakon toga ispišite prijavnicu, ispunite obrazac, pošaljite poštom na: Oldtimer klub Zagreb, Ul. kralja Zvonimira 25, Zagreb (pazite na rok) ili dostavite u klub u Veselo nepce. e-mail: drago.desancic@gmail.com ili ramaka@rgn.hr Od ove godine prihvaćamo i ON-LINE prijave klikom ovdje. For ON-LINE Registration click here. PROGRAM i PRIJAVNICA za 31 oldtimer rally Zagreb-Zagrebačko prigorje PROGRAM RALLYA Dragi prijatelji ! Dobrodošli na naš 31. po redu jubilarni zagrebački oldtimer rally u organizaciji Oldtimer kluba Zagreb i Tehničkog muzeja „Nikola Tesla“ Zagreb. Ove godine će se rally održati na dane: subota 04. lipnja u Tehničkom muzeju Nikola Tesla Zagreb i promotivnom vožnjom kroz centar grada, a u nedjelju 05. lipnja 2016. godine na trasi: ZAGREB – Zagrebačko prigorje I ove godine ćemo za sudionike organizirati „Concours d'Elegance“, a vozači najbolje plasiranih vozila biti će nagrađeni. Povjerenstvo u sastavu g. Miljenko Paunović i g. Želimir Krističević ocjenjivat će vozila sudionika prema sljedećim klasama: a) Osobna vozila, b) Vojna i teretna vozila, c) Motorkotači i motorkotači s bočnom prikolicom. Na natječaju „Concours d'Elegance“ mogu sudjelovati samo vozila koja će sudjelovati u subotu u Tehničkom muzeju Zagreb i koja odvezu predviđenu trasu do Budenca, u nedjelju. Svi sudionici i prisutni gledaoci imaju pravo glasovati za najljepše uređeno vozilo po njihovom mišljenju a listić sa izabranim brojem vozila trebat će ubaciti u glasačku kutiju koja će biti postavljena u nedjelju na startu. Uz nagrade po klasama dodijeliti će se jedna nagrada „Best of Show“, za najbolje uređeno vozilo prema mišljenju sudionika i publike. Uz pehare dodijelit će se i mnogobrojne praktične nagrade koje je donirala firma „Auto-Krešo“i firma „Müller“. Program jubilarnog 31. Zagrebačkog oldtimer rallya PROGRAM : Subota 04. lipnja: Od 08 00 – 12 00 sati okupljanje i izložba vozila na prostoru Tehničkog muzeja Zagreb. Od 09 00 – doručak Veselo Nepce, Kranjčevićeva 4. Od 12 00 – promotivna vožnja ulicama Zagreba kroz pješačku zonu u nastavku Ilicom preko Podsuseda do Zaprešića na parkiralište u dvorištu firme „Inter Cars“. Od 13 30 – 17 00 sati ručak u restoranu „Inter Cars“. Nedjelja 05. lipnja: Od 07 00 – 10 00 sati okupljanje i izložba vozila na Trgu Maršala Tita. Od 10 00 start prvog vozila prema startnim brojevima na znak redara. Uključivanje u zeleni val. U nastavku Savskom, Perkovčevom uključivanje u zeleni val, Palmotićevom do Branimirove u nastavku Branimirovom do kraja. Dolazak u Sesvete u 10 30. Posjeta muzeju Sesvete. U 11 30 polazak vožnja preko Kašine, Jasenovca, Adamovca do Moravča. U 12 00 dolazak u Moravče. Posjeta etnografskoj zbirci Zlatka Strugara i upoznavanje s povijesti Moravča. U 12 30 polazak za Nespeš, Vinarija Jurišić- Kos do 13 00. U 13 00 polazak za Sv. Ivan Zelinu. U 13 15 dolazak u Sv. Ivan Zelinu ostanak. U 14 30 polazak za gospodarstvo Budenec. U 15 00 Dolazak na gospodarstvo Budenec, ručak, dodjela priznanja i osvojenih nagrada, završetak susreta. Dobro došli i srdačan pozdrav ! Predsjednik kluba, Dr. sc. Radovan Marjanović Kavanagh, vr. OLDTIMER KLUB ZAGREB, Zagreb Ulica kralja Zvonimira 25, Tel.: 099 451 99 90 ili 098 885 898, ili fax: 45 58 075. PRIJAVNICA e-mail: drago.desancic@gmail.com ili ramaka@rgn.hr Prijavnicu za 31. Oldtimer Rally, Zagreb - Zagrebačko prigorje možete preuzeti klikom ovdje. Nakon toga ispišite prijavnicu, ispunite obrazac, pošaljite poštom na: Oldtimer klub Zagreb, Ul. kralja Zvonimira 25, Zagreb (pazite na rok) ili dostavite u klub u Veselo nepce. Od ove godine prihvaćamo i ON-LINE prijave klikom ovdje. For ON-LINE Registration click here.