15.10.2009, 10:15

Kao i prethodnih godina rally u organizaciji Kluba klasičnih automobila Split bio je prekrasan. Ove godine trasa je vodila na otok Brač. Nakon izložbe vozila na splitskoj rivi gdje se moglo vidjeti zaista lijepe automobile, trajektom smo prebačeni u Supetar i smješteni u novi, vrlo lijepi hotel (Amor). Idući dan održani su ispiti točnosti i spretnosti na rivi u Supetru te je započet obilazak otoka Brača s ručkom u Milni. Idući dan trasa je vodila do Pučišća gdje je sudionicimu priređen posebno lijepi prijam i dobrodošlica, a sudionici su mogli razgledati interesantnu "Klesarsku školu" i druge znamenitosti. Nakon izvrsne janjetine i podjele nagrada najboljim vozačima, sudionici su trajektom krenuli nazad prema Splitu. Odlična organizacija i smještaj, mnoštvo izvrsnih obroka i dakako prekrasna trasa te vrijedni automobili obilježja su ovogodišnjeg rallya Split-Brač 2009.