17.05.2010, 09:45

15-ti classic maraton Starih kotača, samo za hrabre oldtajmeraše, upravo takvi su bili svi koji su nastupili u nedjelju 16.05.10. po jakoj kiši, te mokrim i skliskim cestama Zagorja, a okupilo se 44 automobila i 3 motora. Posebno su motoristi bili hrabri predvođeni najstarijim oldtajmerašom, dedom Zlatkom Jakovljevićem, njegovim pratiocem Brankom i našim najuspješnijim članom Krešimirom Botićem, koji je nastuoio na Yamahi 500. Čak 8 naših članova nastupilo je sa svojim automobilima, M. Matečić - Jaguar XJ6, D. Kovar - Jaguar XJ6, Z.Babić - Mercedes 250 S, Marijan Malogorski Fiat 600, I. Nešić - Kadet, Ivana i R. Šimunić - Zastava 850 i V. Šimunić - F 12 kabrio. Trasa rallya je bila 133 km duga, a vožena je po jako lošim vremenskim uvijetima. Rally je bio odlično suđen od ekipe Auto kluba Delta s čak 3 prolazne kontrole. Atmosfera je bila odlična, a disciplina vozača bezprjekorna. Kotizacija od 180+120 kn. bila je premala za ono što je organizator pružio, a organizator je bila jedna dama, često i naša gošća, uvažena gospođa Andrea Weber. Čestitamo ! V. Šimunić, slike u prilogu.