01.08.2011, 10:45

OTK Međimurje i OTK Sv. Krševan Zadar svake godine sa svojim rally-ima obilježe zadnji vikend srpnja. Međimurje sa 230 vozila i 300-tinjak ljudi sigurno je uvijek najmasovniji susret. Naši predstavnici na međimurskom rally-u bili su g. Posarić-Buba 61. g.Smolković-Alfa Spider 60. i g. Matečić-Topolino Belvedere, uz malo kiše i gužve zadovoljni su bili svojim nastupom i organizacijom. Sasvim je druga priča bila u Dalmaciji. Rally od Zadra za Bibinje, Sukošan, Turanj, Sv. Filip i Jakov, Biograd, Pakoštane i Pirovac vožen je po sunčanom i toplom vremenu preko prepunih riva i plaža također dobro organiziran od g.Krpine ali i masovniji za razliku od prethodnih godina. Naš klub su predstavljale također tri ekipe, g. Pekera Ivan sa Fiatom 1100 50g., Mladen Crnički Motor sa prikolicom i moja malenkost DKW Roadster 64. V.Šimunić, slike u prilogu.