18.06.2013, 16:30

USV Samobor održao je uspješan 16-ti oldtimer rally. Nastupilo je 125 automobila i 40 motora, a iz našeg kluba bilo je 12 posada. Rally se vozio u Samoboru i okolici, bodovao se za Sjevernu ligu ZAS-a i izuzetno je bio bogat sa obiljem jela i pića. Organizator je pružio puno više u odnosu na kotizaciju 150/100 Kn. Naš klub je osvojio 4. mjesto, a dobitne plasmane imali su g. Josić sa DKW motorom, g. Smolković i g. Laštro u klasi B automobila, V.Šimunić klasa C, g.Kurspahić kao prvi u klasi D sa Fiatom 500. Posebnost rally-a bili su svakako bračni par Jorh Brigite i Roland, Švicarci sa svojom Pgodom iz 1966. Prijatelji koj inače borave na Plešivici bili su oduševljeni rally-om i najavili su za iduću godinu nastup na našem 29. zagrebačkom rallyu. Nastupili su za svoj klub St, Moritz. Posjeduju desetak skupih oldtimera. V.Šimunić, slike u prilogu.