12.01.2016, 13:30

Uz mnogobrojne posjetitelje, većinom oldtimeraše, navečer 11.01.2016. u Tehničkom muzeju Nikola Tesla u Zagrebu, nakon uvodnih riječi ravnateljice gđe. Franolić i autorice izložbe gđe. Galjer, gradonačelnik grada Zagreba gosp. Bandić, otvorio je izuzetno interesantnu izložbu "Automobil kultura mobilnosti". Uz četiri automobila od najstarijeg Forda T, Hanse, Jaguara Type E i Citroena DS (Žabe) izloženo je mnogo sitnih eksponata upotrebne vrijednosti i mnoštvo fotografija, slika, plakata i izrezaka iz novina koji dokumentiraju visoki stupanj razvitka automobilizma u gradu Zagrebu od početka do kraja prošlog stoljeća. Tehnički muzej je mjesto u kojem je počela aktivnost Oldtimer kluba Zagreb, a uspješna suradnja traje do današnjih dana.